Moje zdjęcie
Gdańsk, Poland
Jestem krakowianką mieszkającą w Gdańsku. Od 2 lat prowadzę swoja małą firme MUFFIS. Zajmuje się szyciem dla dzieci i szyciem wspaniałych ślubnych dodatków. Mam trójkę już dorosłych dzieciaków. Bardzo lubię piec pyszne ciasta i ciasteczka, robię bizuterię, decoupage .Uwielbiam robić zdjęcia i pracować na działce. Moim pupilkiem i psim przyjacielem jest mój cudowny pies.

MÓJ SKLEP

MÓJ  SKLEP
Moja strona internetowa-proszę kliknąć na obrazek

Moja strona na facebooku

Moja strona na facebooku
MUFFIS

piątek, 30 września 2011

Rameczkowa wymianka.

Długo mnie nie było, ale niestety i mnie dopadł jakiś paskudny wirus.Nie choruję często , ale jak mnie już coś złapie to koniec. W gardle ogień, katar , głowa jak pękający balon, gorączka prawie 40 stopni- koszmar. No ale jakoś powoli wszystko wraca do normy, chociaż jeszcze nie jest dobrze.A jak na złość cały tydzień piękna pogoda, działka czeka na porządkowanie jesienne a ja w łóżku - coś okropnego, no ale nic na to się nie poradzi, trzeba cierpliwie się leczyć. Chociaż psisko ciągle zagląda z utęsknieniem kiedy Pani w końcu wstanie i do jakiegoś lasu pojedzie :)
Tymczasem wzięłam udział w wymiance którą ogłosiła Brydzia w Szufladzie. Pierwszy raz mnie wylosowano do pary wymiankowej.
Ja wymieniałam się z Brydzią.
Oto moja rameczka którą dla niej zrobiłam.
A to rameczka od Brydzi.
Fajnie było się powymieniać.
A swoją drogą czytając Wasze blogi widzę , że ciągle są gdzieś jakieś wymianki- nie wiem jak wy to robicie , ja nigdy jakoś nie mogę trafić na żadną :)) . A jak już trafie to akurat się skończyła- hahaha.
No idę dalej leżeć, myślę że do niedzieli będzie już po chorobie, oby, bo już nie mogę w tym łóżku wysiedzieć.

3 komentarze:

  1. Bardzo udana wymianka,a Tobie Bożenko zdrówka życzę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rameczki naprawdę śliczne :) Życzę zdrówka-tym bardziej, że za oknem jeszcze tak piękna pogoda. Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń