Moje zdjęcie
Gdańsk, Poland
Jestem krakowianką mieszkającą w Gdańsku. Od 2 lat prowadzę swoja małą firme MUFFIS. Zajmuje się szyciem dla dzieci i szyciem wspaniałych ślubnych dodatków. Mam trójkę już dorosłych dzieciaków. Bardzo lubię piec pyszne ciasta i ciasteczka, robię bizuterię, decoupage .Uwielbiam robić zdjęcia i pracować na działce. Moim pupilkiem i psim przyjacielem jest mój cudowny pies.

MÓJ SKLEP

MÓJ SKLEP
Moja strona internetowa-proszę kliknąć na obrazek

Moja strona na facebooku

Moja strona na facebooku
MUFFIS

sobota, 30 czerwca 2012

Dzisiaj działkowo.

Dzisiaj wpis działkowy. Pojechaliśmy wczesnym rankiem na działkę , bo na dzisiaj zadanie - koszenie trawy. Taka wielka wyrosła, że aż wstyd.
Pretor postanowił szybko wykorzystać jeszcze nie skoszoną trawę do figlowania.

Było upalnie, ale około południa przyszła taka burza i ulewa , że ledwo zdążyliśmy uciec. Ale trawa na szczęście skoszona :)
A teraz galeria cudnych kwiatuszyn
Najpierw lilie. Uwielbiam je.

I moje ukochane róże.

Jaśminowiec pięknie zakwitł.
Macierzanka też zakwitła, ale jak cudnie pachnie jak się ją ruszy. Uwielbiam tak ją pogłaskać, wtedy tak pięknie pachnie. Mam kilka odmian macierzanki, rośnie jak szalona.

I jeszcze moje ulubione kolorowe kwiatuszki

I cała grządeczka. Kwitnie ślicznie szałwia i lilie juz maja takie duże pąki.


A porzeczki już ogromne, w tym roku bardzo obrodziły, aż się krzaki załamują.


I tak mi niewiele do szczęścia potrzeba, troszkę kwiatów , zieleni i już :)
Miłego popołudnia.
6 komentarzy:

 1. Dzięki że do mnie wpadłaś. Ja sama jestem szczęśliwa z tych niespodziewanych gości...)))Działkowy leniuszek bardzo fajnie pozuje do zdjęcia... Pięknie kwitną kwiaty. Ja nie mam jaśminu bo tak naprawdę to już nie mam gdzie w sadzić. Sadziłam jak szalona ale wszystko bardzo urosło... Milutkiej i cieplutkiej niedzieli pa...pa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widać piesek bardzo zadowolony, moje zwerzaki gdzieś się pochowały bo jest nie dowytrzymania.... Cudownie wyglądają ta kwiaty ale jaśminiowiec jest przepiękny :)) pozdrawiam Viola

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też tyle do szczęścia wystarczy. Jaśminowiec przecudny. Ja już zapomniałam, kiedy u mnie kwitł. Pretora jak zwykle mocno całujemy w śliczną mordkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne masz lilie Bożenko ... i różyczki też;

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękną masz tą działkę ! Jaśminowiec pewnie pachnie obłędnie. A porzeczki jakie cudne - ja nie przepadam za smakiem, ale patrzeć na porzeczki mogę godzinami :)

  OdpowiedzUsuń