Moje zdjęcie
Gdańsk, Poland
Jestem krakowianką mieszkającą w Gdańsku. Od 2 lat prowadzę swoja małą firme MUFFIS. Zajmuje się szyciem dla dzieci i szyciem wspaniałych ślubnych dodatków. Mam trójkę już dorosłych dzieciaków. Bardzo lubię piec pyszne ciasta i ciasteczka, robię bizuterię, decoupage .Uwielbiam robić zdjęcia i pracować na działce. Moim pupilkiem i psim przyjacielem jest mój cudowny pies.

MÓJ SKLEP

MÓJ SKLEP
Moja strona internetowa-proszę kliknąć na obrazek

Moja strona na facebooku

Moja strona na facebooku
MUFFIS

poniedziałek, 1 października 2012

1 październik- 30 lat temu

30 lat temu -1 października mieszkałam jeszcze w Krakowie- był to bardzo brzydki , pochmurny, deszczowy dzień. Ale ja byłam w tym dniu bardzo szczęśliwa. Był to dzień moich zaręczyn z obecnym mężulkiem. Przyjechał z Gdańska , przyjeżdżał co 2 tygodnie , żebyśmy mogli ze sobą pobyć- Co dwa tygodnie na dwa dni - takie były nasze spotkania :) Ale ten dzień był szczególny. Wieczorem zrobiliśmy małe przyjęcie- ja, moi rodzice i mój już oficjalny narzeczony. Ja dostałam 10 różowych róż i pierścionek z koralem- taki kamień chciałam mieć- wtedy w roku 82 czasy były skromne, nie było pierścionków brylantowych, tata mój dostał koniak , a mama 10 czerwonych róż. Był szampan , tort i miła atmosfera.
Dzisiaj z rozrzewnieniem  wspominamy tamten dzień. Co roku przez 30 lat zawsze w ten dzień  dostaję prezent i kwiaty- mój małżonek nigdy o tym dniu nie zapomina.
Dzisiaj też tak było, a że rocznica szczególna , bo mija 30 lat od tego dnia , dostałam prawdziwy pierścionek zaręczynowy i róże. Też był szmpan i tort  i już dorosłe dzieci.Jestem szczęśliwa , że mam tak cudownego męża.
A w styczniu będziemy obchodzili 30 rocznicę ślubu :)

10 komentarzy:

 1. Winszuję piękna rocznica i mąż kochany..Takie piękne róże i pierścionek...Toż to skarb ten Twój małżonek... .Ja parę dni temu obchodziłam 25 rocznicę.Następnej 30-stki życzę w zdrowiu i miłości . Pozdrawiam serdecznie dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Och nie wylogowałam męża , ten komentarz z canoe 1962 to pisałam Ja Dorcia z Małego białego domku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!!
  I wielu kolejnych pięknych rocznic.
  Serdeczności ślę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bożenko, przyłączam się do najgorętszych życzeń następnych tak szczęśliwych 30-u lat. Jak fajnie miec obok siebie cudownego męża i przyjaciela.My właśnie przekroczylismy magiczne33. Buziaki, a szampanka wypiję za Wasze zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bożenko kolejnych pięknych rocznic Wam życzę:))) Pozdrawiam serdecznie Viola
  ps. śliczny pierścionek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wzruszyłam się... Piękna rocznica, gratuluję :) Najpiękniejsze jest to ,że po tylu latach nadal dostajesz kwiaty i jesteś szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego dla Was na dalsze lata :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje :) i kolejnych cudnych wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia. Jest mi niezmiernie miło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ach jakie to piękne:)Życzę razem jeszcze przynajmniej tyle samo:)

  OdpowiedzUsuń