Moje zdjęcie
Gdańsk, Poland
Jestem krakowianką mieszkającą w Gdańsku. Od 2 lat prowadzę swoja małą firme MUFFIS. Zajmuje się szyciem dla dzieci i szyciem wspaniałych ślubnych dodatków. Mam trójkę już dorosłych dzieciaków. Bardzo lubię piec pyszne ciasta i ciasteczka, robię bizuterię, decoupage .Uwielbiam robić zdjęcia i pracować na działce. Moim pupilkiem i psim przyjacielem jest mój cudowny pies.

MÓJ SKLEP

MÓJ  SKLEP
Moja strona internetowa-proszę kliknąć na obrazek

Moja strona na facebooku

Moja strona na facebooku
MUFFIS

niedziela, 10 kwietnia 2011

Wiosna.

Dzisiaj mimo wietrznej pogody postanowiłam pojechać na działeczkę zobaczyć jak tam Pani Wiosna , czy już zostawiła jakieś znaki. Słoneczko świeciło , ale niestety wiało. Nie przeszkodziło mi to jednak cieszyć się tym co już z ziemi zaczęło powoli wyglądać i wystawiać listeczki do słoneczka.
Czosnki już  takie duże, zasadziłam kilkanaście ozdobnych odmian czosnków- ciekawe czy wszystkie zakwitną.Zdziwiłam się że dwie lilje już są takie duże, mimo że do tej pory było dosyć zimno.Ale hiacynty jeszcze malutkie, dopiero jeden pokazał mały pączek.

Na razie jeszcze smutno i szaro na działce, ale gdyby zrobiło się trochę cieplej, na pewno szybko wszystko by się zazieleniło.
Teraz trzeba troszkę popracować nad świątecznymi pisankami :)

1 komentarz:

  1. Takie pierwsze oznaki wiosny budzą we mnie niesamowity optymizm:) pięknie!

    OdpowiedzUsuń